D-KLUB Ostrava, sportovní klub zaměřený na outdoorové aktivity

Navigace:   » Úvodní stránka  » Cestopisy a fotogalerie  

Cestopisy a fotogalerie

 

Havířovské slavnosti (4.-5.9.2010)

Fotogalerie naší účasti na této "mega" akci

"Včera jich bylo jedenáct tisíc a na dnešek očekáváme dvacet pět tisíc účastníků", s mírným napětím v hlase komentoval náš příjezd s tee-peem hlavní pořadatel Havířovských slavností. "Tak si to postavte tak, ať vás davy neušlapou ...". A tak jsme začali stavět, i když počasí nám zrovna nepřálo. Davy nás neušlapaly, tee-pee nápor vydrželo a vše dopadlo dobře. Na lukostřelbu "mezi kapkami deště" v sobotu sice nedošlo, ale maminky a tatínkové s dětmi ukryti před deštěm v tee-pee se činili. Tolik "válečnických čelenek", "lapačů snů" a různých nárámků naše tee-pee dosud nevidělo. Naše "indiánské" lektorky se sice pod náporem dětských dotazů zapotily, ale za pochvalné úsměvy to stálo. Kloubouk dolů také před pořadateli - dobře zvládnutou akci s hvězdným obsazením provázel relativní poklid. 

Radim S.Ptáček (napsáno v tee-pee v neděli ráno při horké kávě)

Akci podpořili:

MKS Havířov - hlavní pořadatel akce, program "Sportuj s námi" (prostředky ČSTV) a geologická kancelář GEOoffice (technické zabezpečení a přeprava stavby tee-pee)

 

Počasí nám nepřálo ...

... tak jsme se činili "pod střechou" ...

... ke spokojenosti dětí ...

 

 

 

Ti šikovní a trpěliví ...

... si z našeho tee-pee odnesli ...

... vlastní výrobek.

 

 

 

 

a ve chvílích pauzy i něco pro nás zbylo...

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  

 » Kalendář akcí  » Klubové akce venku  

 » Cestopisy a fotogalerie  

Naši partneři

Za pomoc při podpoře našich projektů a aktivit pro děti, mládež a širokou veřejnost děkujeme našim sponzorům, partnerům, spolupracujícím subjektům a nezištné podpoře našich přátel ... 

GEOoffice      Land Rover