D-KLUB Ostrava, sportovní klub zaměřený na outdoorové aktivity

Navigace:   » Úvodní stránka  » Národní a mezinárodní projekty  

Národní a mezinárodní projekty

 

Pro zájemce o Evropskou dobrovolnou službu

Mládež v akci

 

Na úterý 7.1.2014 připravujeme na 16:00 hod schůzku s dobrovolníky EDS

 

V rámci vysílání dobrovolníků prostřednictvím EVS (European voluntary service) připravujeme další informativní schůzku pro případné zájemce. Ta proběhne v úterý 7.01.2014 (nebo dle potřeby přihlášených dobrovolníků) od 16:00 hodin na provozně D-KLUBU v Ostravě Vítkovicích na ulici 1. Máje (U Mírového náměstí vedle vítkovické Radnice) ... viz mapka v kontaktech. Svoji účast je zapotřebí předem potvrdit na e-mail: nebo telefonicky. Pokud se nikdo nenahlásí, schůzka se nekoná.

Žádosti o granty EVS se v roce 2014 předkládají k jedné ze tří uzávěrek (1. února, 1. května, 1. října). Podrobné informace o fungování mechanismu EVS naleznete na stránkách České národní agentury Mládež (www.mladezvakci.cz). Informace a zaměření naší organizace z hlediska vysílání a koordinace dobrovolníků je podrobně popsána v databázi organizací: http://ec.europa.eu/youth/evs/aod/hei_form_en.cfm?EID=26000373356. Číslo naší akreditace je 2011-CZ-54.  

Aktuálně nás vyzvala naše partnerská organizace z Estonska k dodání dobrovolníků, pokud někdo máte zájem, náhlédněte do příloh. Starší výzvy hostitelských organizací pro zájemce o dobrovolnictví  jsou přidány do přílohy tohoto článku. Zájemci mají možnost je kontaktovat.

Linky na naše dobrovolníky a zkušenosti s jejich EVS projekty naleznete zde:

  • Michal Kliment (Francie, Montauban): únor - srpen 2012
  • Michal Schoffer (Německo, Berlin): únor 2012 - leden 2013
  • Lucia Marková (Turecko, Ankara): únor - prosinec 2013
  • Tomáš Pavelka (Estonsko): září 2013 - srpen 2014

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » Národní a mezinárodní projekty  

Naši partneři

Za pomoc při podpoře našich projektů a aktivit pro děti, mládež a širokou veřejnost děkujeme našim sponzorům, partnerům, spolupracujícím subjektům a nezištné podpoře našich přátel ... 

GEOoffice      Land Rover