Thajsko

Cestopisná přednáška Radima S. Ptáčka

Po dvou létech jsem opět zavítal do jihovýchodní Asie, tentokrát do Thajska. Bez pádla a bez obvyklých parťáků ... ale pro změnu s mojí ženou Jitkou. Vyzbrojen novým teleobjektivem pro střelbu od pasu bez stativu jsem se zaměřil na fotografování zvířat. V národním parku Kaeng Krachan se mi povedlo pár hezkých obrázků. Posuďte sami - nahlédněte do klubové fotogalerie, kde naleznete i bližší itinerář cesty.

První Besedu o Thjasku jsem pro členy a blízké klubu připravil ve familiárním prostředí Restaurace U Chýlků v Ostravě, ve čtvrtek 5.9.2013 od 19:30 hodin. Pokud jste již zpět z prázdnin a příjdete, budu se těšit na viděnou.

28.11.2013 Havířov - Městské kulturní středisko, Loutkový sál - od 18 hodin