Namibie

Namibie - přednáška

Výstava fotografií

Cestopisná přednáška Radima Ptáčka

V říjnu roku 2014 jsme podnikli expedici vůbec poprvé na africký kontinent, do namibských hor, savan a pouští formou safari ... Na konci období sucha jsme měli unikátní podmínky pro setkání tváří v tvář s divokou přírodou, pro setkání s největšími suchozemskými tvory i velkými šelmami na dosah ruky, pro setkání s dosud necivilizovanými domorodými kmeny Himbů na severu země, pro zapadajícím sluncem ozářené pohledy na nejstarší pisečné duny na naší planetě. Přijďte si i vy vychutnat atmosféru jižní Afriky na některou z připravovaných besed. Více fotografií můžete vidět ve fotogalerii zde.

05.04.2017 Kopřivnice - Kavárna Vila Machů, od 18:00 hodin

Proběhlo:

7.1.-15.2.2016 výstava fotografií "Namibie - rudé písky a africká savana očima geologa". K-TRIO Ostrava

10.12.2015 Ostrava - Komorní klub, od 18:00 hodin

15.01.2015 Havířov - Městské kulturní středisko, od 18:00 hodin