D-KLUB Ostrava, sportovní klub zaměřený na outdoorové aktivity

Navigace:   » Úvodní stránka  » Novinky  

Novinky

 

26. ročník Zimní expedice Beskydmountains v roce 2020

Zvadlo BM 2020

 

Účastníci 25. ročníku drsné BM Expedice na Smrk

 

Táboření v závěji pro drsňáky ...

... se na Beskydských hřebenech uskuteční v letošním roce na začátku února. Jako vždy  o víkendu před úplňkem, letos to vychází na 7. až 9.2.2020. Vrcholem 26. ročníku bude Kněhyně, která nám vždy na dosavadních expedicích dopřála extrémní počasí a je to navíc jeden z nejhezčích vrcholů v Beskydech. Sejdeme se v závěji už v pátek 7.2.2020 na Noříčí Hoře (1047 m n.m.). Vyrazíme v sobotu v 10 hodin, překleneme údolí Bystré a na Kněhyni se vyšplháme její západní stěnou. Druhou noc zřejmě strávíme v sedle Kněhyně a na vrchol vyšplháme až v neděli ráno. Odkaz na plánovanou trasu najdete zde (klikni). Skutečná trasa mezi místem setkání a expedičním vrcholem bude opět probíhat podle klimatu a sněhových podmínek.  

Účastníci, dejte opět v předstihu vědět, ať se podle toho zařídíme. Asi týden před akcí doplníme na web info o případném společném odjezdu hromadnou dopravou nebo auty.

Akce jako vždy na vlastní nebezpečí, vyžadující kvalitní zimní výbavu a kondici dostatečnou pro zimní treky a spaní na sněhu.

Na shledání v závěji se těší Váš Drsný S.

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky  

 » Kalendář akcí  » Klubové akce venku  

Naši partneři

Za pomoc při podpoře našich projektů a aktivit pro děti, mládež a širokou veřejnost děkujeme našim sponzorům, partnerům, spolupracujícím subjektům a nezištné podpoře našich přátel ... 

GEOoffice      Land Rover