Navigace:   » Úvodní stránka  » Naše nabídka

Naše nabídka

Mezinárodní projekty mládeže

Mezinárodní projekty za podpory České národní agentury Mládež (ČNA) jsme začali pořádat od počátku roku 2008.

Tyto aktivity jsou převážně zaměřeny na podporu práce s mládeží a témata konfliktního managementu, Evropské dobrovolné služby, outdoorové aktivity a podobně.

V roce 2008 jsme úspěšně zorganizovali 4 projekty. Podrobnosti s fotodokumentací najdete v sekci "Mezinárodní projekty".

Pro rok 2009 připravujeme  dvě mezinárodní aktivity. Dlouhodobý školící kurz zaměřený na konfliktní management v rámci Evropské dobrovolné služby a školení zaměřené na aktivní účast mladých lidí užitím klaunovských metod.

Pro všechny tyto projekty uvítáme pomocné ruce:) V případě zájmu nás kontaktujte.

» Naše nabídka