Navigation:   » Home  » Traveler presentations

Traveler presentations

Vietnam and northern Laos

Vietnam and north Laos

Diashows of Radim S. Ptáček (in Czech only) ... tentokrát o jihovýchovní Asii ... Z naší jarní výpravy do Vietnamu a severního Laosu jsme na podzimní měsíce připravili sérii besed v Moravskoslezském kraji (Ostrava, Havířov a Karviná). Přijďte si poslechnout zážitky z této nevšední země...

Vietnam je velmi lidnatá země s téměř 86 miliony obyvatel s věkovým průměrem o deset let nižším, než je u nás. Proto se zde v obklopení mladých lidí budete cítit příjemně, omládnete - jako my. Zřejmě Vás osloví denní i noční život na tržnicích, neutuchající ruch mopedů na silnicích, neuvěřitelné množství zvuků v ulicích vesnic a měst, pestrá škála barev, pachů, vůní a hlavně chutí linoucích se ze stánků nabízejících nejrůznější pokrmy, připravované nejrůznějšími způsoby a servírované obvykle holýma rukama. Vietnam je určitě pro gurmány ... a taky pro vodáky. Tak si přijďte naši přednášku poslechnout.

Fotogalerii z expedice naleznete na http://www.d-klub.cz/cz/menu/10/cestopisy-a-fotogalerie/clanek-199-vietnam-a-severni-laos/

Termíny připravovaných projekcí:

Proběhlo: 24.11. Vietnam a severní Laos (Havířov, KDPB od 18:00), 20.10. Ostrava, Komorní Klub od 18:00, 12.10. Frýdek - Místek, hospůdka U Arnošta, 15.09. Sanatoria Klimkovice od 19 hodin, 5.10. Domov pro seniory Kamenec od 14 hodin, 6.10. Restaurace U Chýlků od 19:30 hodin

Topic:

» Our offer  » Travelogue for the public

» News

» Traveler presentations

We thank our partners, sponsors, our friends and other subjects for the support of our projects and activities for the childern, youth and public ...