Navigation:   » Home  » Our offer  » Travelogue for the public

Travelogue for the public

Arménie - země ve stínu Araratu (únor 2018)

Armenia

Cestopisná přednáška Radima Ptáčka

Zakavkazskou oblast jsem naposledy navštívil v roce 2008. Tenkrát to byla Gruzie, těsně po uhašení sporu s Ruskem o Abcházii. V letošním roce přišla na řadu země ležící ve stínu biblické hory Ararat - Arménie. Tuto zemi máme v povědomí hlavně jako producenta skvělého koňaku a zemi, odkud pocházejí meruňky. Jen málokdo ale už ví, že Arméni patří k nejpohostinnějším národům světa. A právě arménská pohostinnost pro mne byla tím nejsilnějším zážitkem a dovezeným suvenýrem. A taky jsem zde objevil a zamiloval si novou "dimenzi" poznávání krajiny, přírody a lidí ... z koňského hřbetu. Nahlédněte do klubové fotogalerie, kde naleznete i bližší itinerář cesty.

22.02.2018, Ostrava - Planetárium, od 18:30 hodin

Proběhlo:

06.02.2014, Ostrava - Restaurace U Chýlků, od 19:30 hodin

21.01.2014,  Místek - Městaká Knihovna, od 18 hodin

14.11.2013, Ostrava Hrabůvka - Komorní Klub na ul. Velfíkova 8, od 18:00 hodin

Topic:

» Traveler presentations

» News

» Our offer  » Travelogue for the public

We thank our partners, sponsors, our friends and other subjects for the support of our projects and activities for the childern, youth and public ...