Navigation:   » Home  » News

Namibia - pezentation

Traveler - diashow of Radim Ptacek

Sorry, in Czech only!!!

V říjnu roku 2014 jsme podnikli expedici vůbec poprvé na africký kontinent, do namibských hor, savan a pouští formou safari ... Na konci období sucha jsme měli unikátní podmínky pro setkání tváří v tvář s divokou přírodou, pro setkání s největšími suchozemskými tvory i velkými šelmami na dosah ruky, pro setkání s dosud necivilizovanými domorodými kmeny Himbů na severu země, pro zapadajícím sluncem ozářené pohledy na nejstarší pisečné duny na naší planetě. Přijďte si i vy vychutnat atmosféru jižní Afriky na některou z připravovaných besed. Více fotografií můžete vidět ve fotogalerii zde.

04.12.2014 Ostrava - Restaurace u Chýlků, od 19:30 hodin, 15.01.2015 Havířov - Městské kulturní středisko, od 18:00 hodin

Topic:

» Traveler presentations

» Our offer  » Travelogue for the public

» News

We thank our partners, sponsors, our friends and other subjects for the support of our projects and activities for the childern, youth and public ...